Úterý

25. června 2024

Nyní

21°

Zítra

26°

Svátek má

Máme vítězku! Soutěž o iPhone vyhrála Andrea Pradeová

16. 9. 2023

page.Name
V dnešní době, kdy jsme neustále online a „závislí“ na moderních technologiích, se stává vlastnictví kvalitního mobilního telefonu nejen luxusem, ale i nutností. Když jsme ve spolupráci s trutnovskou společností TE Connectivity vyhlásili soutěž o iPhone 11, tak takový zájem ze strany čtenářů Trutnovinek jsme nezaznamenali jako v žádné z našich předešlých soutěžích.

Soutěž běžela na našem webu a sociálních sítích v srpnu a zapojilo se do ní 623 lidí. Úkolem bylo správně odpovědět na otázku: Kolik kusů relé vyrobili seřizovači v závodě TE Connectivity Trutnov Komenského v uplynulém roce? Správná odpověď byla 105 milionů a zaškrtlo ji 548 soutěžících. Jako 111. v pořadí to provedla Andrea Pradeová z Trutnova a to jí zajistilo skvělou applácké potěšení. „Rozhodně to je lepší mobil, než co mám teď,“ usmála se.

K předání telefonu došlo v pátek před sídlem TE Connectivity v Komenského ulici, kde si šťastná vítězka převzala výhru z rukou personálního ředitele společnosti Otakara Sedláčka.

O společnosti TE Connectivity

Závod TE Connectivity Komenského v Trutnově je součástí silné nadnárodní společnosti a je významným světovým výrobcem a dodavatelem konektorů a síťových a komunikačních relé. Jeho výrobky možná nejsou vidět na první pohled, ale právě ony umožňují, abyste doma mohli každý den prát prádlo, umývat nádobí v myčce, rozsvítit si lampu ke čtení nebo aby vám večer na cestu domů svítilo veřejné osvětlení. Aktuálně závod Komenského zaměstnává 700 lidí a dohromady se závodem v Poříčí, kde se vyrábí teplem smrštitelné tuby, pracuje ve společnosti TE Connectivity v Trutnově 1300 lidí. Aktuálně obsazují více jak 150 pracovních pozic pro nový projekt. Více na te.jobs.cz

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Kateřina Svobodová