Úterý

25. června 2024

Nyní

21°

Zítra

26°

Svátek má

Vydra Trutnov: Podzimní slevy jsou tady!

18. 9. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Využijte výhodné ceny techniky STIHL a vyberte si nástroj, se kterým vytvoříte dokonale sehrané duo. V podzimní akci, která trvá od září až do konce listopadu, najdete pily, křovinořezy, čističe i foukače. Nakupte se slevou a rozehrajte podzimní práce naplno. Navštivte nás v prodejně na trutnovském Bojišti.

Motorové pily v akci

Zvolte pilu, se kterou si dáte repete i další sezóny. V nabídce máme aku pily, se kterými poklidíte podzimní zahradu, i výkonné benzínové stroje pro celodenní práci v lese.

Foukače a vysavače v akci

Hledáte stroj, který si poradí nejen se záplavou listí? Pořiďte si foukače a vysavače, se kterými budete na podzimní koncert sezóny perfektně připraveni.

Čistící stroje v akci

Nalaďte se na podzimní rytmus vaší zahrady a spolehněte se na vysokotlaké čističe, které si snadno poradí i s tou největší špínou. Vyberte si vhodný stroj pro vás.

AS-sytém v akci

Hledáte malého, ale za to výkonného pomocníka? Akumulátorová vyvětvovací minipila je vhodná k prořezávání keřů i k údržbě zeleně. Využijte cen o oktávu níž.

Ostatní produkty v akci

Elektrické drtiče, provzdušňovače trávníku, zahradní nůžky i křovinořezy. Nechte si brnknout na tu správnou strunu a zvolte stroj, se kterými budete hrát první housle. A pokud jste nenašli, co potřebujete, prozkoumejte naše další akční produkty.

Navštivte nás v prodejně na trutnovském Bojišti. Otevírací doba je v pondělí až pátek 8 – 12 a 13 – 17 hodin, v sobotu 9 – 12 hodin.

Vysoký Most 14
541 01 Trutnov – Bojiště
tel. 777 813 797
e-mail: vydra.milan@seznam.cz
www.vydratrutnov.cz