Středa

24. července 2024

Nyní

17°

Zítra

13°

Svátek má

Nová outdoor prodejna UPHILL vás zve k návštěvě

24. 3. 2024 Komerční sdělení

page.Name
Navštivte v Trutnově nově otevřenou outdoor prodejnu UPHILL s hlavními značkami jako Maloja a Dynafit. Tento malebný butik s vybavením a oblečením pro turistiku, běh, cyklistiku, běžky, skialpy a volný čas je místem pro všechny horské duše, milovníky pohybu, přírody a hor.

Dorazte do designově vybaveného prostoru, kde se vám budeme individuálně věnovat bez ruchu a shonu velkých nákupních středisek. Povíme si vše o sportu, oblečení a vybavení. Poradíme vám s výběrem konkrétního produktu dle vaší potřeby pro danou aktivitu. Outfit pomůžeme sladit od hlavy až k patě. Pokud nespěcháte, rádi vám uděláme dobrou kávu. Dostanete také tipy, kam zajet na výlet do Krkonoš nebo okolní přírody, kde jsou nejlepší traily na kolo či běh, nebo vám pomůžeme vybrat hezkou skialp trasu. To vše v novém příjemném a klidném prostoru.

Prodejnu UPHILL najdete na adrese Chodská 584 v Trutnově mezi „Družbou“ a ředitelstvím Policie ČR v areálu nové výstavby bytových domů. Poznáte ho podle proskleného nároží s vlajkami před obchodem v přízemí bytového domu. Směrem od Prahy a Hradce Králové je to za prvním kruhovým objezdem první odbočka doleva a pak pravá. Parkování je rezervované pro klienty přímo před vstupními dveřmi. Jsme otevřeni od pondělí do pátku od 12:00 – 18:30.

Testování běžecký bot Dynafit

Srdečně vás zveme na testovačku nových i stávajících modelů běžeckých bot Dynafit. Je to skvělá příležitost si boty vyzkoušet na vlastní kůži v terénu. Testování bude probíhat v sobotu 27. dubna na prodejně UPHILL (Chodská 584, Trutnov) od 9:00 - 14:00.

Obchod si otevřeli životní partneři, sportovci, kteří se ve volnu intenzivně věnují horskému běhu, cyklistice a skialpinismu jak na rekreační, tak závodní úrovni. Jak sami říkají: „Myšlenku malé designové prodejny s kvalitními udržitelnými produkty, jsme v drželi hlavě mnoho let. Ale teprve minulý rok jsme tento sen přetvořili v realitu. Vznikla prodejna s názvem UPHILL – „do kopce“ – reprezentující cestu do kopce pěšky, běžmo, na kole či na lyžích, která může být často náročná, ale dovede na vrchol za krásným výhledem, na místo, kde je nám dobře a cítíme se šťastni. Veškeré produkty na prodejnu pečlivě vybíráme na základě osobní uživatelské zkušenosti jak v rámci běžných výletů do hor a přírody, tak i třeba na základě zkušeností z náročných závodů v extrémních podmínkách. Cílem projektu bylo vytvořit nejen prostor, kde se lidé budou cítit příjemně, v klidu si mohou vybrat, vyzkoušet a koupit sportovní oblečení a vybavení. Ale i vytvořit místo pro setkávání stejně laděných sportovních nadšenců, kteří společně rádi po práci vyrazí třeba na túru, kolo, běh či skialpy.“

Skoro každou středu pořádáme společné UPHILL výběhy, túry na skialpech a od jara nově i cyklo vyjížďky se startem vždy od prodejny v 18:30. Všechno je v tempu pohodovém a nezávodním. Naším cílem je motivovat lidi k pohybu v přírodě na zdravém vzduchu a zároveň budovat místní komunitu. Také pořádáme testovací akce. Touto cestou bychom vás rádi pozvali na jarní testovačku běžeckých bot Dynafit, která se bude konat v sobotu 27. dubna od 10:00. V rámci akce budou představeny nové modely běžeckých bot, které si pak budete moct vyzkoušet. Aktuální informace o plánovaných akcích jsou v předstihu dostupné na našem instagramovém a facebookovém profilu.

Maloja je německá značka excelující na poli kvalitního udržitelného oblečení pro sport i volný čas. Tvorba oblečení je inspirována přírodou, horami, volností a pohybem s důrazem a respektem k přírodě, etice a udržitelnosti. S Malojou se u nás obléknete na turistiku, běh, cyklistiku jako silniční tak horskou, yógu, běžecké lyžování a skialpinismu. Spoustu kousků je multifunkčních a lze je využít na vícero aktivit. Součástí kolekce je i streetwearová horská móda, kde najdete vše od klasických flanelových košil, džínů, triček až po krásné vlněné bundy a kabáty. Díky značce Maloja snadno vystoupíte z davu. Její produkty jsou velmi originální a snadno odlišitelné od zbytku sportovního outdoorového světa. Mají výrazné vzory a barvy, které jsou inspirované přírodou.

Dynafit je synonymem pro technickou výbavu, která je optimalizována pro výkon v nejnáročnějších horských podmínkách. původně skialpinistická značka v posledních letech rozšířila svůj sortiment o  vybavení pro turistiku, horský běh, cyklistiku. Klíčové vlastnosti, které odlišují Dynafit od ostatních značek na trhu, jsou inovace, lehkost a výkon. Dynafit vždy klade důraz na kvalitu a trvanlivost svých výrobků. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby vydržely i v nejnáročnějších podmínkách, a přitom poskytovaly pohodlí a bezpečí. Díky tomu je oblíbená značka mezi profesionálními horolezci, skialpinisty a outdoorovými nadšenci po celém světě. V UPHILLu vám pomůžeme vybrat a sestavit celý outfit, který bude ladit od hlavy až k patě i včetně hardwearu jako jsou helmy, běžecké boty, brýle, vesty, batohy na skialp a turistiku. Na objednávku můžeme zařídit i skialpinistické vybavení. Nabízíme i produkty od švýcarské značky Pomoca, která vyrábí kvalitní pásy na skialpy a doplňky jako vosky, impregnace a lepidla.

Mimo hlavní výše zmiňovaných značek nabízíme i třeba novozélandskou značku Mons Royal, která se soustředí výhradně na produkty z merino vlny – od spodního prádla, přes trička a mikiny až po dresy na kolo a bundy. Dále u nás najdete termosky, plecháčky, originální svačinové boxy nebo dokonce i koberce, dekorace, pohlednice a jiné drobnosti se sportovní, horskou a přírodní tematikou.

Přijďte se k nám kvalitně a stylově obléct a vybavit na sport do jakéhokoli počasí.

Těšíme se na vás!

UPHILL tým - Johanka a Jára

www.uphillsport.cz