Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Skipasy do Špindlerova Mlýna vyhrála Pavla Řeháková

3. 3. 2024

page.Name
Kolika sjezdovkami disponuje Skiareál Špindlerův Mlýn a která z nich je nejdelší? Na tuto otázku mohli čtenáři Trutnovinek odpovídat v únoru a soutěžit o skipasy do nejznámějšího horského střediska v Česku. Vítězkou se stala Pavla Řeháková z Trutnova, která správně odpověděla, že skiareál disponuje 22 sjezdovkami. A zároveň vyřešila i takový malý chyták, protože nejdelší jsou dvě stejně dlouhé sjezdovky Horní Mísečky – Vodovodní a Turistická, které měří 2700 metrů.

„Soutěž na mě vyskočila na facebooku, kde vás sleduji, tak jsem si řekla, že se zúčastním. Já paradoxně jezdím 20 let na prkně a teď k narozeninám, co jsem měla v únoru, jsem dostala lyže. Ani nevím, co mě to osvítilo, že jsem hlasovala, ale asi jsem chtěla využít tu šanci a řekla jsem si, že to zkusím. Takový výsledek jsem ale nečekala a jsem velice mile překvapena,“ komentovala Pavla Řeháková svou výhru, kterou bylo pět skipasů v hodnotě 7000 korun. 

Ačkoliv zima už lyžařům moc nepřeje, Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí stále dobré podmínky a čtenářka Trutnovinek tak plánuje využít svou výhru co nejdříve. „Přiznám se, že ve Špindlu jsem byla naposledy asi před čtyřmi roky, jinak spíš jezdíme na Černou horu, do Herlíkovic a tady po okolí,“ prozradila a dodala, že na lyže také pravidelně vyráží do Rakouska. I když to jí teď dva roky po sobě časově nevyšlo.

A jaká je čtenářka Trutnovinek? „Zajímám se o dění v Trutnově, takže se snažím být v obraze. Kolikrát článek přejedu, když je pro mě nezajímavý, ale co mě zaujme, tak si otevřu a přečtu,“ poznamenala výherkyně.

V březnové soutěži, která spadá do našeho „narozeninového“ seriálu soutěží k osmnáctému výročí Trutnovinek, se hraje o zapůjčení auta Toyota C-HR na víkend od Autostylu Trutnov a zároveň vítěz obdrží vstupenky na koncert skupiny Rammstein.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Michal Kriegler