Sobota

15. června 2024

Nyní

11°

Zítra

14°

Svátek má

Sláva i PlayStation vítězům. A pochvala všem! Vyšel červnový magazín

3. 6. 2024

page.Name
Kristýna Marta Dragounová, Filip Křemenský a Ema Šímová! To jsou mladí a především kreativní tvůrci z titulní strany červnového magazínu Trutnovinky. Čím si tuto poctu vysloužili? Jsou vítězové naší soutěže Trutnov – moje město.

Ta, co napsala nejlepší esej. Ten, co vytvořil nejhezčí fotoseriál. A ta, co se postarala o natočení nejlepšího videa.

Na jejich místě mohl být kdokoliv jiný ze žáků a studentů trutnovských škol, šanci zapojit se do soutěže měli od února do dubna všichni stejnou. Motivovat mladou generaci jsme se snažili cenou – tři herní konzole PlayStation 5 vám jen z nebe nespadnou. Možná jsme proto čekali větší účast, ovšem víte, jak to někdy mají ti mladí a neklidní.

O to větší pochvala všem, co nám zaslali svůj příspěvek. S výherci a jejich projekty se můžete seznámit v našem časopisu.

První ročník je tedy zdárně za námi! A co další? I od našich partnerů při debatě v porotě zaznělo, že tahle soutěž má smysl a potenciál do budoucna.

Co se týká dalšího čtení na stránkách našeho magazínu, přinášíme vám rozhovor s novými praktickými lékaři v Trutnově Pavlem Štolbou a Jakubem Vomáčkou, několik pozvánek na červnové akce a samozřejmě novou měsíční soutěž. Vítězové získají abonentky na novou divadelní sezonu v Uffu do skupiny Nové divadlo.

Díky za přízeň a přejeme klidné čtení!

Michal Bogáň, šéfredaktor Trutnovinek