Pondělí

22. července 2024

Nyní

24°

Zítra

24°

Svátek má

Společně slavíme úspěchy: Večer plný kultury v ZPA Smart Energy

20. 6. 2024 Komerční sdělení

Společně slavíme úspěchy: Večer plný kultury v ZPA Smart Energy 13 snímků
Společenské centrum UFFO se rozzářilo, když výrobce elektroměrů a software ZPA Smart Energy společně se svými zaměstnanci, obchodními partnery a významnými lídry místních korporací, ale i představiteli města Trutnov, starostou Michalem Rosou a místostarostou Tomášem Hendrychem, oslavili úspěšný rok 2023.

Pro ZPA Smart Energy je podstatné nejen dosahovat vynikajících výsledků, ale také si úspěchy společně užít. „Firemní akce je příležitost k posílení týmového ducha a vyjádření díků všem, kteří se podílejí na našem úspěchu,“ říká generální ředitel Aleš Mikula.

Hlavním bodem večera bylo komediální představení „Ani o den dýl“ a svým humorem propojilo obecenstvo všech generací. Kultura a umění jsou mosty, které překonávají generace a profesní rozdíly, a my jsme hrdí, že můžeme tuto tradici v Trutnově podporovat.

ZPA Smart Energy je hrdým sponzorem několika významných iniciativ, které živí komunitní život v Trutnově. Je jím například: Středisko volného času Trutnov, důležité centrum pro místní rodiny, které tu najdou širokou škálu aktivit. ZPA je hrdým generálním partnerem tohoto střediska, díky jehož finanční podpoře může středisko rozšiřovat své aktivity a dále se rozvíjet.

ZPA Triatlon – ELIMINATOR, velmi populární sportovní událost nejen mezi zaměstnanci firmy, kteří se jí každoročně účastní a posilují tím týmového ducha. Hodnoty a hesla skryté v této akci jsou ZPA blízké, proto jí od nás proudí nemalá finanční podpora.

Jazzinec, mezinárodní hudební festival pod taktovkou Tomáše Katschnera, je více než zdařilým příkladem rozkvětu kultury v našem městě. Díky vzájemné spolupráci mohou zaměstnanci ZPA zdarma navštěvovat všechny koncerty a odnášet si neopakovatelné dojmy.

ZPA Smart Energy stojí v čele technologického pokroku a zároveň udržuje pevné kořeny ve své komunitě. Jako prosperující trutnovská firma vnímá svůj závazek k posílení sociálních a kulturních vazeb ve městě, a je tedy důkazem toho, že firmy mohou hrát klíčovou roli v rozvoji komunity a přitahování talentů do regionu. S každým rokem rosteme nejen ve svých technologických schopnostech, ale i v naší schopnosti být skutečným přínosem pro společnost.

„Doufáme, že naše akce a projekty inspirují současné i budoucí generace k tomu, aby se připojily k našemu týmu a společně s námi tvořily lepší budoucnost,“ uzavírá Mikula.