Středa

22. května 2024

Nyní

15°

Zítra

12°

Svátek má

Toyota C-HR a lístky na Rammstein. To je výhra pro Ondřeje Chloudu!

9. 4. 2024

Toyota C-HR a lístky na Rammstein. To je výhra pro Ondřeje Chloudu! 5 snímků
Ondřej Chlouda z Trutnova se stal vítězem naší březnové „narozeninové“ soutěže, ve které se hrálo o zapůjčení auta na víkend a lístky na koncert. V květnu se tak může těšit, že si bude pár dní užívat jízdu ve voze Toyota C-HR z trutnovského Autostylu, partnera naší soutěže. A ten současně výherci daroval i hudební zážitek v podobě dvou vstupenek na koncert skupiny Rammstein v pražských Letňanech.

Jedenadvacetiletý student oboru Autotronik v Hradci Králové zvítězil, protože jednak správně a zároveň ve správnou chvíli odpověděl na soutěžní otázku: Jak se jmenují tři draci před Autostylem? Jsou to Quinque, Nullum, Septem. Jedná se o památník, který tvoří tři identické bronzové sochy a který byl v roce 2010 odhalen k 750. výročí města Trutnova.

„Mamka se tam šla podívat, jak se jmenují. Taky soutěžila, ale té to nevyšlo,“ práskl na sebe a usmál se Ondřej Chlouda, že za výhru vlastně může děkovat někomu jinému. „Myslím, že to byla moje první soutěž, které jsem se na Trutnovinkách zúčastnil. Jsem nadšený a těším se na to, až se projedu,“ líčil mladík. Nedávno zkoušel v soutěži Autostylu vyhrát lístky na koncert Depeche Mode, ale tam štěstí neměl. Teď vyrazí na Rammsteiny. „Ne, že by to byl úplně můj styl, ale poslechnu si to,“ prohlásil, že je spíš okrajový fanoušek legendární německé kapely.

Pokud by měl o sobě říct, jaký je čtenář Trutnovinek, tak možná trochu překvapivě prý více listuje v magazínu, než brouzdá na webu.

„Čtení v magazínu mi přijde příjemnější. Baví mě rozhovory, například ten s BScomem, jak jste dělali, protože se znám se zakladatelem Honzou Šolínem. Ten byl skvělý,“ ocenil vydání z října loňského roku. V aktuálním dubnovém čísle jej zaujalo interview s Filipem Vaškem o nově vznikající posilovně Industrial Fitness v Poříčí. „Sleduji to už celkem dlouho na Instagramu, ale až teď v poslední době začali na profil konečně dávat nějaké fotky zevnitř,“ řekl Ondřej Chlouda.

Není to nic tajného, a tak  klidně to již můžeme prozradit, že právě o dvě čtvrtletní permanentky do nové trutnovské posilovny si budete moci zasoutěžit v květnu. Nicméně, teď máme ještě duben, kdy hrajeme o 3 x 10 balíčků outdoorového jídla od trutnovské společnosti Adventure Menu. Takže pozor! Tentokrát vyhlásíme hned tři výherce.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Michal Kriegler