Středa

22. května 2024

Nyní

15°

Zítra

11°

Svátek má

Vrácenka: Objevte nové outletové kousky za bezkonkurenční ceny

15. 4. 2024 Komerční sdělení

Vrácenka: Objevte nové outletové kousky za bezkonkurenční ceny 12 snímků
Ať už patříte mezi pravidelné zákazníky trutnovské Vrácenky v Bulharské ulici 137, nebo stále jen chodíte kolem a teprve se chystáte navštívit naši prodejnu s outletovým zbožím v podloubí kousek od Krakonošova náměstí, měli byste zpozornět. S vyhlídkami na hezké počasí jsme pro vás totiž v obchodě připravili zajímavou nabídku novinek.

Ve spolupráci s evropskými velkoobchody se nám podařilo přivézt do Trutnova outletové zboží předních výrobců oděvů. Jedná se o značky firem jako s.Oliver, YAS, Q/S, Vila, BaxBoy, Gallery, Zara, Jako, Vero Moda, Jack & Jones, F&F, Kappa a mnohé další.

Ať už hledáte styl pro sebe, pro své blízké, či jen hledáte inspiraci, u nás si vybere opravdu každý. Nabízíme široký sortiment pro dámy, pány, starší i mladší ročníky. Aktuálně nabízíme velký výběr plavek, jarního i letního oblečení. Pro dámy máme k dispozici šaty, šaty, kostýmy, zatímco pánové jistě ocení širokou nabídku košil, triček, kalhot a dalšího oblečení.

Co se týče cen, připravte se na příjemné překvapení. Veškeré zboží u nás najdete až o 50 procent levnější než v běžných značkových prodejnách. To se vyplatí, ne? Přijďte se přesvědčit udělat Vrácenky a objevte pěkné kousky za zajímavé ceny. Otevřeno máme každý všední den od 9 do 17 hodin a nakupovat můžete i v sobotu dopoledne od 9 do 12 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu !