Středa

22. května 2024

Nyní

15°

Zítra

12°

Svátek má

A je otevřeno! Autostyl ukázal v plné kráse svou budoucnost

17. 5. 2024

A je otevřeno! Autostyl ukázal v plné kráse svou budoucnost 116 snímků
Trutnovská společnost Autostyl oficiálně představila své nové unikátní prostory, které vznikly po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci bývalého objektu Texlen. Čtyřpatrovou budovu v Horské ulici, která chátrala, se rozhodl zachránit majitel Autostylu Jan Kranát a po šesti letech od zahájení přestavby ukázal ve čtvrtek 16. května pozvaným hostům, jak vypadá budoucnost prodeje aut.

První tři patra jsou totiž určená klientům Autostylu, kteří tady mají možnost vybírat ojetá vozidla Škoda a Toyota v naprosto jedinečném prostředí. Celkem se sem vejde 200 aut! Čtvrté podlaží nechal Jan Kranát připravit pro kanceláře a v pronájmu tu sídlí dopravně-správní odbor Městského úřadu Trutnov. Součástí hlavní budovy je také myčka automobilů a fotobox s točnou, na který navazuje velký sklad pneumatik.

Ve svém projevu trutnovský podnikatel zmínil několikrát, že je velmi šťastný. Ke slavnostní chvíli přispěli také proslovy starosta Trutnova Michal Rosa, hejtman Královéhradeckého kraje Martin Červíček, poslanec a předseda Hospodářského výboru Parlamentu ČR Ivan Adamec, zástupce ze Škoda Auto Tomáš Duchoň a zástupce z Toyota Česká republika Pavel Zákora.

Když bylo vše řečeno, uskutečnila se v uličce mezi auty i velká módní přehlídka trutnovských módních ateliérů, salónů a značek - Baja Design, Míšašití, Kara a LELU dresses. A zdaleka to nebylo jen o typických modelkách.

Na závěr setkání pak došlo ještě k předání nového vozu vítězi poslední řady MasterChefa Honzovi Albrechtovi, jenž rozhodně neskrýval své nadšení.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek