Středa

22. května 2024

Nyní

15°

Zítra

11°

Svátek má

Outdoorové jídlo na cesty jsme výhercům doručili až ke dveřím

14. 5. 2024

page.Name
Michal Petrov, Lucie Likovská a Veronika Zierisová se stali vítězi naší dubnové „narozeninové“ soutěže, ve které se hrálo o 3 x 10 balíčků outdoorového jídla na cesty od trutnovské společnosti Adventure Menu. Šéf firmy Radek Slabý si přál výhru vítězům doručit osobně, a tak jsme si v pátek v podvečerních hodinách udělali výlet po městě.

Na sídlišti v Horním Starém Městě udělala krabice s hotovými jídly radost Michalu Petrovovi. Nebylo to poprvé, co uspěl v soutěži s Trutnovinkami. „Občas zkusím štěstí, když je to pro mě zajímavé. Jednou jsem už vyhrál skipasy do Horní Malé Úpy. Jídlo se určitě bude hodit, až s rodinou někam vyrazíme,“ pronesl.

To naopak obě mladé dámy, Lucie Likovská, za kterou jsme vyrazili do Voletin, a Veronika Zierisová, které jsme výhru předávali kousek od náměstí na Struze, soutěžily poprvé a na rovinu přiznaly, že je zlákala šance vyhrát zajímavou cenu.

„Rádi výletíme, Adventure Menu známe a zrovna v ten den, co jste mi zavolal, že jsem vyhrála, jsem ho obhlížela na webu, že si ho domů objednáme. To byla dobrá náhoda,“ smála se Lucie Likovská. Její manžel už třeba na dovolené prý vyzkoušel i takovou vychytávku, jako jsou míchaná vajíčka. „To máte asi jediní, že?“ zeptala se šéfa Adventure Menu. „Na tom jsme si trošku vylámali zuby, takže se ani nedivím, že to nikdo další nemá,“ reagoval s úsměvem Radek Slabý.

Jídlo v pytlících není neznámá ani pro Veroniku Zierisovou, ale co ji překvapilo a zjistila to teprve nedávno, že Adventure Menu se vyrábí v Trutnově. „Jsme stále někde na cestách, takže to určitě využijeme. Zkoušeli jsme už jelení ragú a to nám moc chutnalo,“ vyprávěla a byla zvědavá, co na ni čeká, až rozbalí krabici. Hlavně ji zajímala dehydrovaná jídla, do nichž stačí přidat jen vařící vodu, nechat pár minut „nabobtnat“ a je hotovo.

„To tam určitě máte. Připravili jsme vám takový průřez půl na půl - sterilovaná a sušená jídla, jsou tam například i nové snídaňové kaše,“ povídal Radek Slabý. Navíc na ukázku do krabice vítězům přibalili i tzv. samoohřev se dvěma kapslemi. Jedná se o speciální sáček, v němž ohřejete jídlo bez použití vařiče. „O víkendu plánujeme Lužické hory, tak třeba už nějaké jídlo vyzkoušíme tam,“ poznamenala Veronika Zierisová.

Všichni tři vítězové získali nárok na cenu díky tomu, že zaprvé správně a zadruhé ve správnou chvíli odpověděli na soutěžní otázku: Co vám přeje Team Adventure Menu na svých jídlech? Správná odpověď byla Bon Appetit! „Byla to docela záludná otázka, protože na internetu je jídlo vidět spíš zepředu a odpověď je na zadní straně balení, ale doma jsme měli jedno, tak jsem to tam vyčetla,“ líčila Lucie Likovská.

Tento měsíc si s námi stále můžete zasoutěžit o dvě čtvrtletní permanentky do brzy otevřeného nového fitness centra Industrial Fitness v Poříčí, které je partnerem květnové soutěže.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz