Sobota

15. června 2024

Nyní

11°

Zítra

14°

Svátek má

Rok plný energie v Hitachi Energy

25. 5. 2024 Komerční sdělení

page.Name
Jarní dny vnesly do trutnovské pobočky Hitachi Energy ještě větší množství energie a inspirace. Společnost hledá možnosti, jak se zapojit do aktivit věnovaných veřejnosti. Díky tomu se tento rok můžete setkat se zástupci týmu Hitachi Energy na několika akcích.

Jak zabavit děti?

Pro rodiny s dětmi letos Hitachi Energy už pomohl před pár dny agentuře Bafse s oblíbenou akcí Hmyzáci. V trutnovském lesoparku děti čekala 2,5 km dlouhá cesta, na které potkaly otravné vosy, mravence, nebezpečná klíšťata, kudlanky, škvory, oživlé keře i spousty dalších hmyzáků. Tento třetí ročník byl obohacen o koncert, parkur & freerunning show, různé workshopy, Montessori dílničky nebo výstavu lesní techniky.

Mezinárodní festival nového cirkusu

Hitachi Energy se tento rok stane generálním partnerem události s mezinárodním dosahem – Cirk-UFF. Díky této akci může společnost spojit svoji energii s uměním, kulturou a všemi návštěvníky tohoto inspirativního projektu. Celý Trutnov bude žít cirkusem, akrobacií a vystoupeními všeho druhu. „Jedná se o jednu z největších událostí v Trutnově a jsem moc rád, že se na ní můžeme aktivně podílet. Jako firma si uvědomujeme důležitost podpory těchto aktivit. Žijeme v Trutnově spolu, tak si ho pojďme udělat ještě lepším místem k životu,“ uvedl Jakub Schwarz, ředitel realizace.

Unikátní letní festival

Na konci léta se Hitachi Energy připojí k podpoře městského festivalu Otevřené hospody. Pořadatel na tento ročník chystá pro své publikum více než 70 hudebních interpretů, kteří vystoupí na více než 20 místech. Návštěvníci akce se mají opravdu na co těšit.

Příležitosti pro talentované studenty

Společně s trutnovskou průmyslovkou uspořádal tým Hitachi Energy již šestý ročník soutěže Explore MCus, která má za cíl motivovat všechny talentované studenty místní průmyslovky. Mezi hosty nechyběl například trutnovský místostarosta Mgr. Tomáš Eichler. Ocenil projekty, ve kterých mají mladí lidé možnost rozvinout svůj potenciál, který později využijí ve své kariéře.

O pár dnů později jsme jako partner byli svědky skvělých výkonů během soutěže Networking Academy Games v Hradci Králové na škole aplikované kybernetiky. Tématem byla společnosti blízká oblast kybernetické bezpečnosti. Tohoto 17. ročníku se zúčastnilo 18 družstev z celé České republiky. „Je neuvěřitelné, co tito talentovaní žáci dokážou. Rádi hledáme možnosti, které jim pomáhají najít správný směr,“ doplnil Jakub Schwarz.

Hitachi Energy představuje nejen aktivního partnera, který pomáhá tvořit příjemné prostředí pro život, ale i významného zaměstnavatele v regionu. Společnost dnes působí ve více než 140 zemích světa a zaměstnává 40 000 lidí. Na českém trhu vznikla Hitachi Energy oddělením od společnosti ABB Ltd. Trutnovské veřejnosti byla pod touto značkou společnost známá po dlouhou dobu. Svoje portfolio výrobků a služeb ale nezměnila – pokračuje s nabídkou komplexních dodávek v oblasti energetiky a automatizace. Řešení a služby Hitachi Energy pomáhají zajistit spolehlivou dodávku energie pro domácnosti, průmysl i dopravu.

Hledáte novou pracovní výzvu?

Zajímáte se o aktivity v oblasti energie a inovací? Dejte nám o sobě vědět! V současné chvíli hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice:

• Programátor do týmu SAS Engineering, který má na starosti systém řízení rozvoden, pozice je vhodná i pro absolventy.

• Tender & Quotation Specialist – specialista pro přípravu cenových nabídek a výběrových řízení.

Pošlete nám svůj životopis na e-mail: silvie.janeckova@hitachienergy.com nebo sledujte aktuální nabídku volných pozic.

www.hitachienergy.com