Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

18°

Zítra

18°

Svátek má

G ples plný chuti zpestří plesovou sezonu v Uffu

4. 1. 2024 Komerční sdělení

page.Name
Bar & cocktail catering vás srdečně zve na třetí ročník netradičního pojetí plesu doplněného o gastronomický zážitek! G ples, který se uskuteční 20. ledna v Uffu, nabídne nejen skvělý společenský večer, ale také širokou a neobvyklou nabídku pokrmů a nápojů.

Večer bude přímo nabitý zajímavým programem! „Předešlé ročníky se velmi povedly, a proto se těšíme na další večer plný chutí a zábavy, který bude ještě lepší,“ říká Michal Novák z hradeckého Bar and cocktail cateringu, který v Trutnově v létě organizuje i populární street food piknik. „Program a gastronomickou nabídku budeme průběžně odtajňovat. Chybět nebude proslulý tanec s jablkem i tanec s pytlem plným rekvizit,“ prozrazuje Novák.

Podívejte se, jak to vypadalo v Uffu před rokem.

Moderátorem a DJ večera bude Ladislav Vaško. K poslechu a tanci zahraje kapela JoyBox. Během plesu vystoupí taneční skupina Moving point. V plánu jsou gastro workshopy a mnoho dalšího.

A co ochutnáte? Hmyzí speciality, rolovaná zmrzlina, domácí palačinky, rybí speciality, burgery a další pochoutky od Choosy fresh catering, vege food varianta, koktejly, craftové pivo, moravská vína, prémiové rumy a mnoho dalšího!

Vstupenky na ples koupíte - ZDE.