Čtvrtek

18. července 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Je tady rok plný soutěží! V lednu hrajeme o poukaz do SPA Janské Lázně

3. 1. 2024

page.Name
Na sklonku loňského roku Trutnovinky oslavily již osmnáct let svého působení na mediální scéně a my chceme tuto příležitost oslavit společně s vámi, našimi věrnými čtenáři a partnery. A právě ve spolupráci s partnery, kteří nás podporují v naší činnosti, jsme si pro vás připravili unikátní sérii lákavých měsíčních soutěží, které vás provedou celým rokem 2024 a ve kterých můžete vyhrát úžasné a hodnotné ceny.

„Jaké je to vydávat Trutnovinky? Skvělé! Osmnáct let trvající jízda, během níž jsme se postupně z mladých skautíků proměnili v dospělé. Přinášení příběhů z našeho města je úloha, které si nesmírně vážíme a o kterou se chceme dělit s každým, kdo otevře naše stránky,“ říká vydavatel Trutnovinek Miloslav Bartoň. „Tato cesta nám dala mnoho a teď s očekáváním vyhlížíme, co nám přinese budoucnost,“ dodává.

Odpovědi nejen na internetu

Účast v soutěži bude jednoduchá. Stačí sledovat náš magazín, webové stránky či sociální sítě, kde každý měsíc oznámíme podrobnosti o aktuálním kole soutěže. Tyto soutěže budou různorodé – některé budou vyžadovat kreativitu, jiné znalosti, další třeba dovednosti v sociálních sítích a někdy budete muset například zjistit informace na určitém místě. Vaše odpovědi na otázky pak budeme shromažďovat do 25. dne v měsíci na našem redakčním mailu redakce@trutnovinky.cz a na začátku nového měsíce vždy oznámíme výherce. Ceny budou stejně rozmanité jako naši partneři.

„Moc děkuji partnerům, kteří s námi spolupracují a podporují Trutnovinky. Bez nich bychom už nevycházeli,“ povídá Miloslav Bartoň.

Poukaz do SPA centra Janské Lázně

Pro úvodní kolo se partnerem naší soutěže staly Státní léčebné lázně Janské Lázně, které jsou jedinečným rehabilitačním a lázeňským centrem v srdci Krkonoš. Lidé tady na úpatí Černé hory získávají tu nejlepší odbornou péči a mohou využít širokou škálu služeb zaměřených na léčení a rehabilitaci jak dospělých, tak dětských pacientů. Místní lázně jsou světově známé svou specializací na léčení pohybového ústrojí.

Hlavní atrakcí je především termální bazén napouštěný léčivými minerálními prameny, nicméně stejně jako v podobně moderních zařízeních, tady najdete i masážní a perličková lůžka, vodní clony, protiproud i dvě vířivky. Na své si přijdou milovníci finské sauny a parní sauny, nechybí přirozeně ani zchlazovací bazének. A pro relaxaci, regeneraci a detoxikaci celého těla si návštěvníci mohou užívat také v rozmanitém wellness.

Možná už asi tušíte, proč tady zmiňujeme Aquacentrum. Výherce naší lednové soutěže se totiž může těšit na poukaz do SPA centra Janské Lázně v hodnotě 5000 korun!

A jak ho tedy vyhrát?

Stačí správně a ve správnou chvíli odpovědět na otázku: Co představuje socha, která je umístěna na náměstí v Janských Lázních? (viz. foto)

Odpověď nám zašlete na e-mail redakce@trutnovinky.cz. Kdo bude 111. v pořadí, může se radovat z výhry!

Zapojte se do soutěže a zkuste jít štěstí naproti. Budeme rádi, když se připojíte k oslavě našeho milníku. Děkujeme za podporu a těšíme se na další společné roky!

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz