Pondělí

4. března 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Alvazo se přesouvá do centra Trutnova

11. 2. 2024 Komerční sdělení

page.Name
Navštěvujete trutnovskou restauraci Alvazo? Ať pravidelně, či nepravidelně, anebo jste v ní snad dokonce ještě nebyli? Tak pozor! Od konce února už podnik s moderní středomořskou kuchyní, která si zakládá na čerstvých surovinách a tradiční receptuře, najdete na nové adrese. Ano, chystá se velké stěhování, kdy se chorvatští majitelé rozhodli po necelých pěti letech opustit objekt u hlavní výpadovky na Pec a restauraci přesunout do centra města.

Nové zázemí poskytne Alvazu bývalá Castanea, v dřívějších letech známá jako restaurace „Kočka“. Podnik se nachází kousek od Krakonošova náměstí, prakticky vyjdete z podloubí a hned jste tam. Z druhé strany je naproti přes silnici dostupné velké parkoviště U Studny.

Od přemístění do centra si majitelé slibují, že nejen zvýší viditelnost a dostupnost restaurace, ale také umožní Alvazu přilákat širší spektrum hostů včetně turistů. „Chceme se více přiblížit našim hostům a chceme být i v centru dění,“ tvrdí. Jedním z důležitých důvodů, proč došlo ke změně, je pak velká venkovní terasa, která, jen si to přiznejme, v Alvazu ve Skřivánčí ulici dost chyběla. S tím se restauraci samozřejmě otevírají další možnosti, jak si může hýčkat zákazníky.

Důležité je v této souvislosti zmínit to, že koncept Alvaza se nemění a bude zachován se vší gurmánskou parádou, jak tomu na talířích bylo doposud. Nicméně gastro technologie zázemí nové kuchyně je o nějaký ten level výše než ve starém Alvazu, takže na ještě větší kvalitě přípravy pokrmů se tento fakt jistě odrazí. Interiér restaurace bude vycházet z doby po dřívějších majitelích, ovšem plánují se i nějaké změny, které posezení v restauraci udělá příjemnější. Přijďte polaskat své chuťové buňky do nového Alvaza!

Od konce února Alvazo najdete tady!
Pražská 532, Trutnov, Horní Předměstí


www.alvazo.cz