Neděle

14. července 2024

Nyní

15°

Zítra

17°

Svátek má

Král diskoték se postaral o show na fotbalovém plese MFK Trutnov

4. 2. 2024

Král diskoték se postaral o show na fotbalovém plese MFK Trutnov 88 snímků
Sehnat lístek na poslední chvíli je problém – často neřešitelný. Reprezentační ples fotbalistů MFK Trutnov bývá totiž pravidelně vyprodaný. Nejinak tomu bylo i v sobotu, kdy se v Uffu uskutečnil již devátý ročník. Jeho hlavní hvězdou byl tentokrát král českých diskoték Michal David, který zpívá už přes čtyřicet let.

Kromě třiašedesátiletého hitmakera, skladatele a hudebního podnikatele se návštěvníci plesu setkali i s hercem, muzikantem a moderátorem Jakubem Prachařem, kterého si letos klub vybral, aby společenským večerem provázel.

Na parketu se před půlnocí objevili také vítězové třetí řady StarDance z roku 2008 – herečka Dana Batulková a Jan Onder, kteří měli jako součást svého vystoupení připravené i lekce tance pro návštěvníky plesu. Z pódia jinak k plesové zábavě hrála hrála kapela Joybox.

A něco ze svého umění předvedla i talentovaná taneční mládež z trutnovského Bene Dance Art Teamu. Zajímavostí je, že na pódiu dělaly dívky z BDAT Karolína Tučková a Viktorie Mečířová taneční doprovod také při show Michala Davida, který byl sám překvapen, jakou kvalitu dostal. Holky nacvičily choreografii za pouhý týden.

Během večera byli zároveň do síně slávy MFK Trutnov uvedeni Pavel Mikulecký a Oldřich Hanuš.

Michal Bogáň
michal@trutnovinky.cz
Foto a video: Jiří Petr