reklama 

Pivofest, svátek pěnivého moku, se blíží. Nabídne 15 piv, vystoupí Mišík i Poláková

6.6.2018  •  Aktuality  • 
čtenost 1404

Krakonošovo náměstí v Trutnově se v sobotu v pravé poledne promění ve velkou pivnici. Uskuteční se zde totiž oblíbený, již patnáctý Pivofest, při kterém milovníci pěnivého moku ochutnají celkem patnáct značek nejen od větších pivovarů, ale také minipivovarů. Tekutý chleba zkrátka poteče proudem.

Pivofest, svátek pěnivého moku, se blíží. Nabídne 15 piv, vystoupí Mišík i Poláková

Nezbytnou součástí každého ročníku je bohatý hudební program. I tentokrát se mohou návštěvníci těšit na hvězdy současné české hudební scény. Jejím matadorem je nepochybně Vladimír Mišík s Etc., který vystoupí ve 21 hodin. Dále to budou koncerty Barbory Polákové, písničkáře Voxela, místním dobře známé podkrkonošské kapely Benjaming´s Clan, dvorského Vaťáku, který je revivalem kapely Kabát, a skvělého Police Symphony Orchestra.

 

„Máme velkou radost a je nám ctí, že naše pozvání přijal Vladimír Mišík s Etc. Myslím, že velkým překvapením bude pro mnohé návštěvníky koncert Barbory Polákové, hudebně jí to s kapelou opravdu velmi dobře šlape. A zvu také na vynikající Police Symphony Orchestra. Tihle mlaďáci sice potřebují neskutečné množství židlí, ale jejich energie a nadšení vás naprosto převálcují,“ zve na sobotní mejdan hlavní organizátor Daniel Šafr.

Podle něj během uplynulých čtrnácti let se pivní slavnosti zapsaly do povědomí veřejnosti jako akce se skvělou organizací, klidným průběhem, přátelskou atmosférou a pestrou nabídkou zlatavého moku. Návštěvníci měli v minulosti možnost při tom vidět plejádu známých hudebních formací, jako například Martu Kubišovou, Olympik, Václava Neckáře, No Name, Tomáše Kluse, Lenny, Xindla  X, Dalibora Jandu, Turbo, Jaroslava Uhlíře, Annu K. nebo Kamila Střihavku.

PŘI PIVOFESTU POTEČOU Z PÍP PIVA:

Krakonoš
Svijany
Plzeňský Prazdroj
Klenot
Krkonošský medvěd
Hendrych
Tambor
Trautenberk
Pecké pivo
Létající chroust
Raven
Velkopopovický kozel
Novopacké pivo
Lounský žejdlík
Radegast

KDY A KDO BUDE HRÁT:

13.00 – Kabát revival – Vaťák
15.00 – Voxel
17.00 – Police Symphony Orchestra
19.00 – Barbora Poláková
21.00 – Vladimír Mišík & Etc.
23.00 – Benjaming´s Clan

Hynek Šnajdar
hynek@trutnovinky.cz
Foto: Miloš Šálek
Video: vladimirmisik.cz


Diskuse

Rádi bychom tu měli slušné diskuze.
Proto se do diskuze mohou zapojit jen přihlášení
členové klubu Moje Trutnovinky s vyzvednutou kartou.

reklama